social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Wyjazd na koncert uwielbienia „Jednego Serca Jednego Ducha” 28 - 05 - 2022

Jeśli chcesz uwielbić Boga śpiewem i muzyką w jednym sercu i w jednym duchu z tysiącami uczestników i grupą świetnych wykonawców z towarzyszeniem orkiestry i chóru , jeśli chcesz posłuchać dobrej muzyki tworzonej na chwałę Pana – jedź z nami 16 czerwca 2022 r. do Rzeszowa i weź udział w jedynym takim, niepowtarzalnym koncercie „Jednego Serca Jednego Ducha”.

Parafia Miłosierdzia Bożego serdecznie zaprasza chętnych na wyjazd do Parku Sybiraków w Rzeszowie, gdzie będzie można ponownie po dwóch latach już nie on – line, ale na żywo doświadczyć siły i piękna wspólnoty jaką tworzą organizatorzy i uczestnicy koncertu oraz chwalić Pana Boga w tym szczególnym dniu jakim jest Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej. 

Największy w Europie Koncert Jednego Serca Jednego Ducha jest wydarzeniem otwartym, bezpłatnym, ma zawsze wymiar nie tylko artystyczny ale i religijny. Ma już dwudziestoletnią historię. Inicjatorem i pomysłodawcą imprezy jest Jan Budziaszek, nie tylko legendarny muzyk związany niegdyś ze Skaldami i środowiskiem jazzmanów, ale i rekolekcjonista, autor książek z cyklu „Dzienniczek Perkusisty”. Organizatorem jest Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha we współpracy z Ruchem Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Rzeszowskiej, Duszpasterstwem Akademickim Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Związkiem Strzeleckim Strzelec, Rycerzami Kolumba.

Organizator imprezy zobowiązuje się zapewnić wszelkie warunki aby impreza odbyła się zgodnie z wszelkimi wymogami bezpieczeństwa. 

Chętnych na organizowany po raz drugi przez naszą parafię wyjazd prosimy o zgłaszanie się do ks. Marcina Minorczyka lub do zakrystii.