social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Intencje mszy świętych

INTENCJE MSZALNE - Aktualizuje ks. MichałINTENCJE POGRZEBOWE - aktualizuje ks. Marcin

Intencje mszalne 29 stycznia – 05 lutego 2023 r.  

PONIEDZIAŁEK
6:30
  1. + Stanisław Widełka od siostry z rodziną.
7:00
  1. + Szymon Musiał w 7 roczn. śmierci.
  2. + Antoni Gładki od córki Elżbiety z rodziną.
18:00
  1. + Krystyna Kania – zak. greg.
 
WTOREK
6:30
  1. + Stanisław Pamuła – rozp. greg.
7:00
  1. + Zofia i Władysław Zorkowie w 16 roczn. śmierci Zofii.
  2. + Józef Boksa od Stanisława i Magdaleny Woda.
18:00
  1. + ks. Władysław Marmol.
 
ŚRODA
6:30
  1. + Stanisław Pamuła – greg.
7:00
  1. + Marian Szuba w 11 roczn. śmierci.
  2. + Edward Sarlej w 13 roczn. śmierci.
18:00
  1. W int. ks. Mariusza, opiekuna Wspólnoty Galilea z ok. imienin.
 
CZWARTEK – OFIAROWANIE PAŃSKIE
7:00
  1. W int. Sióstr
16:00
  1. + Stanisław Pamuła – greg.
  2. + Aleksander i Wiktoria Biel w roczn. śmierci Aleksandra.
18:00
  1. Intencje nowennowe  /dz-bł/.
 
PIĄTEK
6:30
  1. + Stanisław Pamuła – greg.
7:00
  1. + Teodor Kworek w 15 roczn. śmierci od żony z dziećmi.
  2. + Genowefa, Stanisław, Janina i Marian Bratek
15:15
  1. Intencje nowennowe  /za zmarłych/
18:00
  1. Wynagrodzenie NSPJ za wszystkie grzechy – od Straży Honorowej NSPJ.
 
SOBOTA
6:30
  1. + Stanisław Pamuła – greg.
7:00
  1. + Maria, Władysław Wąs w roczn. śmierci Marii.
  2. + Stefania Pytka od syna Piotra z rodziną.
8:00
  1. Wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu NMP – od Rycerstwa Niepokalanej.
18:00
  1. + Stefan i Władysława Bernaccy oraz dzieci: +Stefan i +Maria.
 
NIEDZIELA
7:00
  1. + Tadeusz Wesołowski.
8:30
  1. + Stanisław Pamuła – greg.
  2. + Stanisława Leś w 1 roczn. śmierci.
10:00
  1. + Krystyna Kania od męża.
11:30
  1. + Kazimierz Pytka w 6 roczn. śmierci oraz zmarli jego rodzice.
15:15
  1. + Marian Węgrzyn z ok. imienin.
18:30
  1. W int. Marcina w 31 roczn urodzin /dz.-bł./
 

Intencje pogrzebowe

  1. Śp. Bigaj Maria (15.12.22)
  2. Śp. Boksa Józef (30.11.22)
  3. Śp. Borowiec Zdzisław (29.10.22)
  4. Śp. Czoba Barbara (21.09.22)
  5. Śp. Gładki Antoni (09.11.22)
  6. Śp. Heród Krzysztof (21.11.22)
  7. Śp. Hładun Jan (16.01.23)
  8. Śp. Hudyma Helena (22.12.22)
  9. Śp. Janicka Józefa (27.12.22)
  10. Śp. Kopacz Józefa (18.08.22)
  11. Śp. Król Florian (28.12.22)
  12. Śp. Kwaśniewicz Ryszard (20.01.23)
  13. Śp. Libera Leokadia (24.11.22)
  14. Śp. Małajowicz Helena (01.07.22)
  15. Śp. Małecka Gertruda (13.12.22)
  16. Śp. Marecik Wojciech (21.07.22)
  17. Śp. Marek Mieczysław (20.01.23)
  18. Śp. Matjaszek Marian (09.09.22)
  19. Śp. Piegza Zofia (08.10.22)
  20. Śp. Pytka Stefania (05.11.22)
  21. Śp. Rzymski Ryszard (25.08.22)
  22. Śp. Stasior Maria (05.07.22)
  23. Śp. Szosta Kazimierz (20.09.22)
  24. Śp. Synowiec Leszek (29.12.22)
  25. Śp. Świerad Mieczysław (12.11.22)
  26. Śp. Widełka Stanisław (28.11.22)
  27. Śp. Wrona Marian (27.08.22)
  28. Śp. Wszołek Zygmunt (17.06.22)
  29. Śp. Zgraja Tadeusz (20.01.23)
  30. Śp. Żurek Wojciech (08.06.22)